Наші цінності

“Закриваючи потреби наших бійців, ми зіштовхнулися з проблемою тривалості доставки та співвідношення ціна/якість. Зрештою було вирішено — якщо неможливо знайти якісну амуніцію, ми її виготовлятимемо! Ця ідея буквально народилася в окопі та стала реальністю. ”

Северіон Дангадзе

“Ми не заощаджуємо на якості – бо це все одно, що заощадити на житті наших захисників”

Ольга Смиковська

Продукція UKRTAC рятує життя. Це вже підтверджено на практиці у найскладніших бойових умовах.

Команда UKRTAC

ПРО НАС

КОМАНДА

Наша команда на виробництві складається з вузькопрофільних спеціалістів, які мають великий досвід у своїй галузі. Від початку вони допомагали реалізувати ідеї та продовжують працювати над розвитком компанії. Ми особливо зосереджуємо увагу на діючу систему охорони праці, щоб забезпечити безпеку та здоров’я наших співробітників на робочому місці. Наші фахівці завжди готові допомогти та підтримати колег, щоб забезпечити якісну та ефективну роботу команди.

UKRTAC factory

Виробництво

Протягом місяця ми виготовляємо від 1000 до 5000 бронежилетів в залежності від їх модифікації та 3000 шоломів.
Усе спорядження та програмне забезпечення були створені нашими спеціалістами, що дозволяє постійно збільшувати обсяги виробництва вдвічі протягом місяця.

Суміжні проєкти

Благодійний фонд UNITED UKRAINIANS допомагає громадянам та військовим через гуманітарну, правову, відбудовну та соціальну допомогу. Фонд отримав міжнародну сертифікацію CSR та Національну сертифікацію Міністерства соціальної політики.

СПІВПРАЦЯ

У нас є досвід співпраці не лише на ринку України, але й закордоном.

- Вересень 2022: участь в міжнародній оборонній виставці MSPO у Польщі.
- Лютий 2023: участь у масштабній рейтинговій міжнародній виставці IDEX в ОАЕ.

Публікації ЗМІ

IDEX 2023

“Just a few steps away, new participants are making their first appearance at this show, including Ukraine, despite the war raging on its territory,” Ahmed Ali Murad, vice provost for research at UAE University, told i24NEWS. “This equipment is produced in secret factories in Kyiv, and is sold to the Ukrainian army, on the front line.”

IDEX-2023 в ОАЭ

В Объединенных Арабских Эмиратах стартовала выставка вооружения IDEX-2023, где украинские производители представили свою продукцию.

Звіт про передачу бронеплит UKRTAC

 Звіт про передачу бронеплит UKRTAC бійцям полку Азов, грудень 2022 (через фонд «ПОМІЧ-ІН ЮА»)

ukUkrainian