Захист військових: у Києві виробляють шоломи для ЗСУ

виробництво УкрТак

Високотехнологічне виробництво, якісні матеріали та сертифікація. У Києві повністю налагодили процес виготовлення кевларових шоломів. Тож, поки наші солдати воюють на передовій, захищаючи Україну, в тилу працюють над тим, аби захистити самих військових. Про унікальне виробництво йдеться у сюжеті “Ранку Вдома“.

Шоломи — річ надзвичайно необхідна. Кевларові шоломи нині активно виготовляють на одному з підприємств столиці. Під час виробництва дотримуються усіх технологій, а після проводять випробування.

Шоломи для військових — не єдиний продукт, який виробляє підприємство, каже власник Северіон Дангадзе. Він розповідає, що в перші дні війни записався до територіальної оборони Києва, де на собі відчув якість військової амуніції. Після цього чоловік вирішив заснувати власне виробництво бронежилетів і шоломів.

Северіон Дангадзе зізнається, що для порівняння брали натівські та ізраїльські шоломи, а потім експериментували з ними й раз у раз вдосконалювали власне виробництво. Адже від якості залежить життя наших захисників.

Посилання

ukUkrainian